Rekrutacja do kształcenia stacjonarnego w Krajowej Szkole Administracji Publicznej
trwa do 24 lipca 2026r.!
Kształcenie stacjonarne w KSAP to:
- 18 miesięcy bezpłatnego kształcenia, łączącego intensywny rozwój z praktyką w administracji publicznej,
- staże krajowe i zagraniczne,
- stypendium w wysokości 4900 zł brutto miesięcznie,
- możliwość zakwaterowania w Warszawie,
- gwarancja zatrudnienia w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia,
- możliwość ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej.
W dniach:
2 lipca 2026 r., godz. 18.00
7 lipca 2026 r., godz. 18.00
odbędą się spotkania informacyjne online, podczas których można uzyskać informacje o programie i procesie rekrutacji.
Więcej informacji o Programie KSAP, rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie KSAP.
Dodatkowych informacji udziela pani Karolina Sawicka, Kierowniczka Działu Promocji i Komunikacji KSAP, tel. 693 334 431, e-mail: karolina.sawicka@ksap.gov.pl









