Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej - KSAP

Print Drukuj

Rekrutacja do kształcenia stacjonarnego w Krajowej Szkole Administracji Publicznej

trwa  do 24 lipca 2026r.!

Kształcenie stacjonarne w KSAP to:

  • 18 miesięcy bezpłatnego kształcenia, łączącego intensywny rozwój z praktyką w administracji publicznej,
  • staże krajowe i zagraniczne,
  • stypendium w wysokości 4900 zł brutto miesięcznie,
  • możliwość zakwaterowania w Warszawie,
  • gwarancja zatrudnienia w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia,
  • możliwość ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej.

    W dniach:

2 lipca 2026 r., godz. 18.00
7 lipca 2026 r., godz. 18.00

odbędą się spotkania informacyjne online, podczas których można uzyskać informacje o programie i procesie rekrutacji.


Więcej informacji o Programie KSAP, rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie KSAP.


Dodatkowych informacji udziela pani Karolina Sawicka, Kierowniczka Działu Promocji i Komunikacji KSAP, tel. 693 334 431, e-mail:
karolina.sawicka@ksap.gov.pl

​​​​

Informacje o publikacji dokumentu